Buvę Virus Enter Kontrapunktas Menopolis Naujausios tendencijos Kiti  

__ Pavadinimas
Edukacinės rudens dirbtuvės MENOPOLIS vaikams ir jaunimui
__ Apie

Maloniai kviečiame į edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS rudens užsiėmimus Šiaulių dailės galerijoje.

2016 m. lapkričio mėn. 3 d. 14 val. vyks edukacinės dirbtuvės MOLIO UGNIKALNIS, o lapkričio mėn. 4 d., 14 val. – kūrybinės dirbtuvės JAUSMŲ KAUKĖ.

Kūrybinėse dirbtuvėse MOLIO UGNIKALNIS ir JAUSMŲ KAUKĖ 7 – 13 metų vaikų lauks menininkė Edita Varkalienė. Užsiėmimų metu bus kuriamos kaukės, lipdoma ir eksperimentuojama su moliu. Vaikai kartu su Edita darys įvairias spontaniškumą, atsipalaidavimą, bendravimą skatinančias kūrybines užduotis. Edita sako, kad nori padėti vaikams augti, kurti ir išreikšti save dailės srityje. Jai svarbiau procesas nei rezultatas, todėl remdamasi dailės terapijos idėjomis ji sieks ne mokyti piešti „gražiai ir teisingai“, o patirti kūrybos stebuklą čia ir dabar!

Vieno užsiėmimo kaina – 3 Eur, trukmė – 2-2,5 val.

Dirbtuvės vyks Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245.

Visos priemonės vaikams bus suteiktos.

Registracija el. paštu: info@menopolis.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, amžių ir telefoną.

________________________________________

2016 m. lapkričio mėn. 5 d. 12 val., šeštadienį, vyks edukacinės dirbtuvės MANO KOSMOSAS 3-7 m. vaikams ir jų šeimoms.

Kūrybinėse dirbtuvėse MANO KOSMOSAS vaikų lauks muzikos pedagogė Jurgita Grigienė ir menininkė Edita Varkalienė. Užsiėmimo metu bus kuriama muzika žvaigždyne, lipdomi kosmonautai, tapomi neatpažinti objektai, vaidinama mėnulyje. Vaikai su menininkėmis darys spontaniškumą, atsipalaidavimą, bendravimą skatinančias kūrybines užduotis.

Muzikos pedagogei Jurgitai Grinienei svarbu, kad muzikuodami vaikai pirmiausiai patirtų džiaugsmą, emocinį pakylėjimą ir malonumą – taip ne tik atsipalaiduojame, bet ir gauname informacijos apie save. Negabių vaikų nėra, o muzika dažnai gydo net jautriausius mūsų sielos skaudulius ir veikia kaip terapija, tereikia susitelkti ne į tikslą išmokti kuo daugiau, vertinti balais, o atsipalaiduoti ir leistis vedamiems muzikos garsų. Edita sako, kad nori padėti vaikams augti, kurti ir išreikšti save dailės srityje. Jai svarbiau procesas nei rezultatas, todėl remdamasi dailės terapijos idėjomis sieks ne mokyti piešti „gražiai ir teisingai“, o patirti kūrybos stebuklą čia ir dabar!

Užsiėmimo kaina – 3 Eur šeimai, trukmė – 1,5 val.

Dirbtuvės vyks Šiaulių dailės galerijoje, Vilniaus g. 245.

Visos priemonės kūrybai bus suteiktos.

Registracija el. paštu: info@menopolis.lt, nurodant dalyvio vardą, pavardę, amžių ir telefoną.

__ Programa
__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Organizatoriai
__ Atsiliepimai
__ Rėmėjai
__ Informacija