Buvę Virus Enter Kontrapunktas Menopolis Naujausios tendencijos Kiti  

__ Pavadinimas
Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS 2014
__ Apie

Edukacinė programa vaikams ir jaunimui „Menopolis“ kviečia vaikus į kūrybinius vasaros užsiėmimus 2014 m. birželio 9–13 d. Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g. 245).

Kasmet vasarą Šiaulių dailės galerija rengia MENOPOLIO vasaros stovyklėles, kurių metu vaikai pasineria į smagius kūrybinius ieškojimus. Užsiėmimų metu vaikai turi galimybę bendrauti ir semtis kūrybinių idėjų kasdien iš skirtingų menininkų, o tai yra pati geriausia patirtis ir nuotykis. Vaikai turi galimybę turiningai praleisti savo laisvalaikį, praplėsti savo pažinimo ir kūrybiškumo ribas. Projektas orientuotas ne tiek į baigtinių rezultatų kūrimą, kiek į asmenybės kūrybiškumo, kūrybiško mąstymo, kaip bendro išsilavinimo pagrindą, ugdymą. Kūrybiškumas – tai ne pridėtinė savybė, o laisvos ir mąstančios asmenybės stuburas, tad jį stiprinti mes ir nusiteikę!

 

__ Programa

Birželio 9 d., pirmadienį, 10 val. – Garso ir ritmo eksperimentai su muzikantais Gintautu Gascevičiumi („Bix“, „Kitava“) ir Arūnu Baniu („Ritmas kitaip“). 
Birželio 10 d., antradienį, 10 val. – Trumpa animacinė istorija „Kaip zuikiai vaiką migdė“ su medijų menininku Virginijumi Malčiumi. 
Birželio 11 d., trečiadienį, 10 val. – Plastelininės animacijos pratybos „Sukurk savo herojų“ su animatoriumi Viktoru Gundajevu.
Birželio 12 d., ketvirtadienį, 14 val. – Muzikinės dirbtuvės su akordeonininku Martynu Levickiu. 
Birželio 13 d., penktadienį, 10 val. – „Architektūriniai tyrinėjimai: nuo ištakų iki savo piramidės“ su architekte Giedre Mendoza. 

Vieno užsiėmimo kaina 10 Lt., trukmė apie 3 val., būtina registracija el. paštu
galerija@splius.lt arba tel. 841 521 161. 

__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Organizatoriai
__ Atsiliepimai
__ Rėmėjai

 

__ Informacija