Buvę Virus Enter Kontrapunktas Menopolis Naujausios tendencijos Kiti  

__ Pavadinimas
Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS 2013
__ Apie

Liepos 8 – 12 d. Šiaulių dailės galerijoje vyks MENOPOLIS – kūrybinė – edukacinė vasaros stovyklėlė vaikams!
Kasmet vasarą, jau septynerius metus, Šiaulių dailės galerija rengia MENOPOLIO vasaros stovyklą, kur vaikai pasineria į smagius kūrybinius ieškojimus. Užsiėmimų metu vaikai turi galimybę bendrauti ir semtis kūrybinių idėjų kasdien iš skirtingų menininkų, o tai yra pati geriausia patirtis ir nuotykis. Vaikai turi galimybę turiningai praleisti savo laisvalaikį, praplėsti savo pažinimo ir kūrybiškumo ribas. Projektas orientuotas ne tiek į baigtinių rezultatų kūrimą, kiek į asmenybės kūrybiškumo, kūrybiško mąstymo, kaip bendro išsilavinimo pagrindą, ugdymą. Kūrybiškumas – tai ne pridėtinė savybė, o laisvos ir mąstančios asmenybės stuburas, tad jį stiprinti mes ir nusiteikę!


 

__ Programa
__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Organizatoriai
__ Atsiliepimai

Edukacinės programos vaikams ir jaunimui kūrybinis užsiėmimas "Komiksų laboratorija" su Lina Januškevičiene, Šiaulių dailės galerija, 2013-10-30.

Edukacinis kūrybinis užsiėmimas su knygų dailininke ir rašytoja, "Kakės Makės", "Ferdinando ir Pū" bei kitų knygų autore Lina Žutaute. Užsiėmimo metu paaiškėjo, kad vaikai labiausiai bijo filmuose ir žaidimuose prisižiūrėtų pabaisų ir... vorų. 
Projektas "Menopolis" (vad. Ernesta Šimkienė), Šiaulių dailės galerija, 2013-10-28.

__ Rėmėjai
__ Informacija