Buvusios Atgal<<

__ Pavadinimas
Monikos Domeikienės debiutinės knygos vaikams KITOKS PASAULIS pristatymas
__ Apie

MALONIAI KVIEČIAME VISUS, DIDELIUS IR MAŽUS, Į KNYGELĖS PRISTATYMĄ! Pažadame, bus labai smagu!

Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekoje vaikų skyriuje, Aušros al. 62, Šiauliuose, vasario 21 d., sekmadienį, 14 val. Monika Domeikienė pristatys savo debiutinę knygą vaikams „KITOKS PASAULIS“.

Renginyje dalyvaus knygos autorė Monika Domeikienė, iliustratorė, Vilniaus dailės akademijos studentė LaurynaKvedaraitė.

Monika Domeikienė – jauna autorė (g.1984 m.), dirba Šiaulių dailės galerijoje. „Kitoks pasaulis“ yra jos pirmoji knyga. Knygelė, skirta bendravimui (tarp draugų, tarp tėvų ir vaikų…), jos tikslai yra paprasti, bet labai svarbūs vaikams – suteikti skaitymo malonumą, skatinti jaunąją kartą susimąstyti apie vertybių svarbą gyvenime bei atskleisti paprastus laimės ieškojimo ypatumus.

Pagrindinė knygelės veikėja Aretė jau nuo pirmųjų puslapių sužavi savo vaikišku paprastumu. Jos nekankina sudėtingos problemos, todėl jai svarbu, kad šalia jos esantys žmonės būtų tokie pat laimingi ir patenkinti, kaip ir ji. Mergaitei nesvetima empatija ir noras padėti draugui, todėl mielai pasiūlo liūdnam ir pasimetusiam Hedrikui eiti ieškoti vertybių ir gėrio. O pats geriausias būdas vaikui atrasti save – pasinerti į spalvotą minčių pasaulį.

Knygelėje vaikas  galės pasinerti į spalvotas iliustracijas, o įvairios kūrybinės užduotys mokys vaiką savarankiškumo, padės jam suvokti draugystės svarbą, lavins jo vaizduotę.

Laimė. Kiek reikia, kad būtume laimingi? Ką žino laimingi žmonės, ko nežinome mes? Ar užtenka ugdyti vertybes, kad būtume laimingi ir geri žmonės?

 

__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Atsiliepimai
__ Organizatoriai
__ Rėmėjai