Buvusios Atgal<<

__ Pavadinimas
Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS
__ Apie

MENOPOLIS su aktoriumi JUSTU TERTELIU

Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS su aktoriumi, režisieriumi ir dramaturgu Justu Terteliu ("Atviras ratas", "Keistuolių teatras") Šiaulių dailės galerijoje - teatro laboratorija AŠ - TEATRO PASAULYJE. 
Projekto vadovė Ernesta Šimkienė.
Užsiėmimo metu aktorius Justas vaikus supažindino su aktoriaus profesija, pravedė įvairius žaidybinius pratimus, skatinančius vaizduotę bei svarbius kasdieninėje aktoriaus veikloje. Vaikai bandė išreikšti įvairias emocijas, koncentruoti dėmesį, išnaudoti kūno plastiką kaip svarbią išraiškos priemonę.
Vaikai taip pat kūrė ir pasigamino savo individualius ženkliukus.

MENOPOLIS su dailininke LINA ŽUTAUTE

Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS su knygų dailininke ir rašytoja Lina Žutaute Šiaulių dailės galerijoje - piešimo ir koliažų dirbtuvės AUTOPORTRETAS.
Projekto vadovė Ernesta Šimkienė.
Vaikai kartu su Lina kūrė savo autoportretus, panaudodami koliažo techniką. Dailininkė parodė, kaip autoportretus kuria kiti menininkai. Vaikai mokėsi, kaip svarbu stebėti, analizuoti save veidrodyje, o vėliau kiekvieno individualų charakterį atskleisti unikaliame kūrybiniame autoportrete. 

MENOPOLIS su menininkais LINA ir TOMU JANUŠKEVIČIAIS

Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS su menininkais Lina ir Tomu Januškevičiais - komiksų abėcėlės kūrimas AŠ - SUPERHEROJUS. 
Projekto vadovė Ernesta Šimkienė.
Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su pasaulyje itin populiariu, o Lietuvoje dar tik pradedančiu populiarėti komiksų žanru. Vaikai grupelėmis kūrė komiksų siužetus, fotografavo atskiras scenas, o po to kiekvienas individualiai spalvino, piešė ir kūrė tekstus.

MENOPOLIS su menininke EGLE NARBUTAITE

Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS su menininke Egle Narbutaite Šiaulių dailės galerijoje - kūrybinė veiksmo istorijų ir kino laboratorija SPECIALIŲJŲ EFEKTŲ STEBUKLAI.
Projekto vadovė Ernesta Šimkienė
Menininkė Eglė Narbutaitė atskleidė vaikams, kaip paprastomis priemonėmis ir panaudojant stop kadro principą galima sukurti netikėtas iliuzijas, įvairiausius filmų efektus ir visa tai išbandė patys vaikai. 
O štai čia - filmukas: https://www.youtube.com/watch?v=AQiOQleWiQg

MENOPOLIS su architektu Kristijonu Murausku

Edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS su architektu Kristijonu Murausku Šiaulių dailės galerijoje - architektūros dirbtuvės JO DIDENYBĖ - MASTELIS. 
Projekto vadovė Ernesta Šimkienė.
Architektūros dirbtuvių metu vaikai su architektu Kristijonu Murausku gilinosi į mastelio suvokimo, skaičiavimo bei taikymo subtilybes ir galimybes. Dirbdami grupelėmis vaikai apskaičiavo įvairiausius atstumus pasirinkdami pačius keisčiausius skaičiavimo vienetus.

 www.menopolis.lt

__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Atsiliepimai
__ Organizatoriai
__ Rėmėjai