Buvusios Atgal<<

__ Pavadinimas
Prancūzų kino festivalis ŽIEMOS EKRANAI
__ Apie

Su 10-uoju gimtadieniu festivalį „Žiemos ekranai“ galima bus pasveikinti ir Šiauliuose, vasario 5 – 6 dienomis. Keliaujantis po Lietuvos kino sales jau nuo sausio 22 d., festivalis skuba įsikurti Šiaulių dailės galerijoje, kviesdamas žiūrovus į tris prancūziško kino seansus.
Šių metų festivalio tema subtili ir itin turtinga – į kiną pažvelgsime Moters žvilgsniu. „Žiemos ekranai“ atiduoda pagarbą besisukančioms kino pasaulyje, bet dažniausiai liekančioms kitoje ekranų pusėje – režisierėms, scenarijaus autorėms, operatorėms, ir kitoms kino profesionalėms. 
„Žiemos ekranai“ atveža į Šiaulius trijų filmų programą, atspindinčią visą festivalio nuotaiką.
„Suzana“, kylančios režisierės Katell Quillévéré juosta, apie vienos moters likimo vingius. Juosta atidariusi Kanų kino festivalio Kritikos savaitę, ilgai išliks žiūrovų atmintyse savo aštria realybe. Šiauliečiai turės progą išvysti du filmus iš Nicole Garcia – aktorės ir režisierės retrospektyvos. „Beti Fišer ir kitos istorijos“, sužavės stipriu Nicole Garcia atliktu vaidmeniu, ir klasika tapusiu Claude Miller režisūros stiliumi. Paskutiniame seanse kviečiame į naujausią filmą, kuriame Nicole Garcia atliko vaidmenį – „Šiaurės stotis“. Šioje juostoje itin pasižymi režisierės Claire Simon balansavimas tarp fikcijos ir dokumentikos.


PROGRAMA ŠIAULIUOSE:
Šiaulių dailės galerija
Vilniaus g. 245
www.siauliugalerija.lt
Vasario 5 – 6 d.

Vasario 5 d., ketvirtadienį, 18 val. - Beti Fišer ir kitos istorijos / Betty Fisher et autres histoires.
Vasario 6 d., penktadienį, 16 val. - Suzana / Suzanne.
Vasario 6 d., penktadienį, 18 val. - Šiaurės stotis / Gare du Nord.

Vieno seanso kaina - 1,45 € / 5,00 Lt

__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Atsiliepimai
__ Organizatoriai
__ Rėmėjai