Buvusios Atgal<<

__ Pavadinimas
Vilniaus dailės akademijos Telšių f. parodaOBJEKTAI (NE) OBJEKTAI IR DAR KITOKIE OBJEKTAI 2
__ Apie

 

MALONIAI KVIEČIAME JUS I PARODOS OBJEKTAI (NE) OBJEKTAI IR DAR KITOKIE OBJEKTAI 2 ATIDARYMĄ BALANDŽIO 12 D. 16 VAL. ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJOJE.

objektai neobjektai ir dar kitokie objektai – 2

Ši Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto
studentų darbų P A R O D A –
tai P A R O D O S: objektai neobjektai ir dar kitokie objektai, pristatytos šioje galerijoje prieš 2 metus, P R A T Ę S I M A S.

Tuomet studentų kūryba buvo pristatyta kaip ideologiškai nepavojingų daiktų paroda. Išskiriant eksponatų objektiškąją pusę, jie buvo traktuojami kaip:
a) OBJEKTAI
b) neOBJEKTAI
c) ir dar kitokie OBJEKTAI

(išsamesnį Parodos pristatymą skaitykite : 
www.siauliugalerija.lt //PARODOS / Buvusios / 2011 / 02.04 – 02.23 )

Šįkart, manau, žiūrovas taip pat neišvys didelio pavojaus (bet ką čia gali žinoti, ... ko tas šiandieninis meno mylėtojas prisibijo ir kas jį erzina ?). PARODOS tikslas nėra ką nors gąsdinti, erzinti ar provokuoti, o pristatyti galerijos lankytojui „šiandieninę“ TF studentų kūrybą - kursinius ir baigiamuosius darbus, sukurtus ir „pagamintus“ per pastaruosius du metus.

Parodos eksponatų atrankai nebuvo taikytos kokios nors ypatingos sąlygos. Tiesiog, išskiriama (kaip ir ankstesnėje parodoje) kūrinių objektiškoji pusė ir bandymas juos priskirti kuriai nors nišai.

Manau, kad kiekvienas žiūrovas – ir tas, kuris matė ankstesnę parodą, ir tas, kuris su „telšiečių“ studentų kūryba susidurs pirmą kartą - neliks jaunųjų menininkų nuviltas.

parodos kuratorius
doc. Mindaugas Šimkevičius

Penktadienio vakarą Šiaulių dailės galerijoje pristatyta Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų darbų paroda pavadinimu „Objektai neobjektai ir dar kitokie objektai – 2.

Pasak parodos kuratoriaus docento Mindaugo Šimkevičiaus, tai ankstesnės, prieš dvejus metus, tuo pačiu pavadinimu surengtos parodos pratęsimas.

„Šįkart, manau, žiūrovas taip pat neišvys didelio pavojaus. Parodos tikslas nėra ką nors gąsdinti, erzinti ar provokuoti, o pristatyti galerijos lankytojui „šiandieninę“ Vilniaus dailės akademijos Telšių fakulteto studentų kūrybą – kursinius ir baigiamuosius darbus, sukurtus ir „pagamintus“ per pastaruosius du metus. Parodos eksponatų atrankai nebuvo taikytos kokios nors ypatingos sąlygos. Tiesiog, išskiriama kūrinių objektiškoji pusė ir bandymas juos priskirti kuriai nors nišai. Manau, kad kiekvienas žiūrovas – ir tas, kuris matė ankstesnę parodą, ir tas, kuris su „telšiečių“ studentų kūryba susidurs pirmą kartą – neliks jaunųjų menininkų nuviltas“, – sako M. Šimkevičius.

Etaplius.lt archyvas

__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Atsiliepimai
__ Organizatoriai
__ Rėmėjai