Buvusios Atgal<<

__ Pavadinimas
Vilniaus tapytojų apžvalginė paroda ŽVILGSNIS Į SAVE
__ Apie

VILNIAUS TAPYTOJŲ APŽVALGINĖS PARODOS „ŽVILGSNIS Į SAVE“ ATIDARYMAS ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJOJE, TREČIADIENĮ 17 VAL.

Apžvalginė Vilniaus tapytojų paroda tai — proga pamatyti naujus menininkų atradimus, palyginti su ankstesnių metų kūryba. Ši paroda ...— lyg tapytojų metinė ataskaita, tam tikras kūrybinio pulso patikrinimas. Iki šiol tokios parodos buvo rengiamos kaip „suneštinės“, dalyvaudavo Lietuvos tapytojų sąjungos sekcijos nariai. Šiais metais nutarta leisti savo tapybos darbus pristatyti ir ne tapytojams, taip pat ir nepriklausantiems dailininkų sąjungai menininkams. Parodoje „Žvilgsnis į save“ savo darbus eksponuoja arti aštuoniasdešimties įvairių kartų, skirtinga plastine kalba kalbančių dailininkų, didele dalimi atspindinčių Vilniaus tapybos veidą.

Šiais metais nutarta leisti savo tapybos darbus pristatyti ir ne tapytojams, taip pat ir nepriklausantiems dailininkų sąjungai menininkams. Parodoje "Žvilgsnis į save" savo darbus eksponuoja arti aštuoniasdešimties įvairių kartų, skirtinga plastine kalba kalbančių dailininkų, didele dalimi atspindinčių Vilniaus tapybos veidą.
Parodoje dalyvauja žinomi tapytojai - A. Stasiulevičius, J. Daniliauskas, B. Gražys, R. Martinėnas, D. Kasčiūnaitė, M. Skudutis. Taip pat savo dalyvavimu pradžiugino jaunieji menininkai - M. Furmanavičiūtė, J. Kyzikaitė (jaunojo menininko prizo laimėtojos) ir kiti.

__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Atsiliepimai
__ Organizatoriai
__ Rėmėjai