Buvusios Atgal<<

__ Pavadinimas
Modesto Navicko kūrybinis vakaras
__ Apie
Trys dešimtmečiai - trys kolekcijos
Visos Šiaulių dailės galerijos ekspozicijų erdvės kovo 13-ąją buvo patikėtos tądien 30 metų jubiliejų švenčiančiam šiauliečiui menininkui Modestui Navickui.
Svečiams, apžiūrėjusiems megztus gobelenus ir netradicines mados fotografijas, Modestas Navickas vieną po kitos pristatė tris drabužių kolekcijas, kurios atskleidė jo kūrybinius pokyčius. Pirmoji – ankstyvieji rūbai, kuriuos ekspozicijai paskolino ištikimi klientai. Antroji – šiek tiek šokiruojanti ir žiūrovų prieštaringai įvertinta vyriškų modelių kolekcija. Ir paskutinioji – lengvutė trikotažo fantazija ateičiai.
Viešam žvilgsniui savo darbus pateikęs labai anksti (dar mokydamasis profesinėje mokykloje), vėliau ėmęs kurti savo technologijas, paskutinį kartą ant podiumo rūbus dizaineris pristatė prieš ketverius metus. Autorius aiškina, kad jam pertraukos reikėjo.
Per tą laikotarpį Modestas Navickas išbandė ir kitas kūrybos sritis, tačiau grįžo, anot jo paties, pas pirmąją savo meilę – drabužių dizainą.
Autorius mano, kad dizaineris turi būti beveik mokslininkas: žinoti mados istoriją, raidą, išmanyti technologijas ir tik tada gali kurti savo. Todėl dabar jis tobulinasi – ruošiasi ginti menotyros magistro diplomą.
__ Fotogalerija
Šioje galerijoje nėra nuotraukų
__ Atsiliepimai
__ Organizatoriai
Šiaulių dailės galerija
__ Rėmėjai