Kontaktai

 

  

Šiaulių dailės galerijos STRUKTŪRA

ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJOS DARBUOTOJŲ KONTAKTAI:

Administracinė informacija – info@siauliugalerija.lt

Renginių, parodų, festivalių, viešinimo klausimais – naujienos@siauliugalerija.lt

Romualda Atkočiūnienė, direktorė
Galerijos veiklos administravimas
Tel.:  8 41 524385, mob.: 8 698 70079, el. paštas: romualda@siauliugalerija.lt
Virginijus Kinčinaitis, direktoriaus pavaduotojas kultūrinei veiklai
Parodinės veiklos strategija, planavimas, leidybinė veikla
Tel.:  8 41 521161  el. paštas: virginijus@siauliugalerija.lt
Ernesta Šimkienė, kultūrinių renginių ir parodų kuratorė
Kultūros ir meno projektų koordinavimas, edukacinė veikla
Tel.:  8 41 521161  el. paštas: ernesta@siaulliugalerija.lt
Vygantas Janušauskas, ūkio dalies vedėjas
Ūkinės veiklos organizavimas 
Tel.:  8 41 521161  el. paštas: vygantas@siauliugalerija.lt
Saulė Laurinaitytė, kultūrinės ir administracinės veiklos vadybininkė
Bendra informacija, administracinė veikla
Tel.:  8 41 524385  el. paštas: saule@siauliugalerija.lt
Monika Domeikienė, kultūrinės veiklos vadybininkė
Viešieji ryšiai, galerijos veiklos tyrimai ir analizė
Tel.:  8 41 521161  el. paštas: monika@siauliugalerija.lt
Neringa Stuopelienė, vyriausioji buhalterė
Finansinė veikla
Tel.:  8 41 521161  el. paštas: neringa@siauliugalerija.lt
Jolanta Grybauskienė, bilietų platintoja
Informacija apie vykstančius renginius, teikiamas mokamos paslaugos
Tel.:  8 41 524385  el. paštas: jolanta@siauliugalerija.lt

KAIP MUS RASTI 

EKSPOZICINIŲ SALIŲ PLANAS >>>

Darbo laikas: Šiaulių dailės galerija dirba nuo antradienio  iki penktadienio, nuo 10.00 iki 18.00 val.,
šeštadienį nuo 10.00 iki 17.00 val., s
ekmadienį ir pirmadienį galerija nedirba

Bilieto kaina - 1,5 Eur
Moksleiviams, studentams, pensininkams - 0,5 Eur;
Grupėms (ne mažiau kaip 10 asmenų), sudarius bendradarbiavimo sutartį  - 0,3 Eur;  
Parodų lankymas šeštadieniais šeimoms su vaikais iki 16 metų – įėjimas nemokamas;
Lietuvos dailininkų sąjungos nariams, dailės mokyklų moksleiviams, mokytojams, lydintiems mokinių grupes, lydintiems grupes, ikimokyklinio amžiaus vaikams, Šiaulių universiteto Menų fakulteto studentams, neįgaliesiems bei specialiųjų poreikių asmenims, globos namų ugdytiniams, muziejų, galerijų darbuotojams – įėjimas nemokamas

Edukacinės programos lankytojų grupėms, vaikams ir jaunimui rengiamos tik iš anksto susitarus tel. (8 41) 521161  

Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245, LT-76343 Šiauliai                             
Tel. /faks. (8 41) 524385, (8 41) 521161, el. paštas
galerija@splius.lt
Rekvizitai: Įmonės kodas 193309312,  a. s. LT 087300010002409101
AB „Swedbank“,  banko kodas 73000

 

Informacija atnaujinta 2017-02-02 
Kiti  1  2  3  Pirmyn>>  Atgal<<